سرخط خبرها
تماس بگیرید 09123498298
خانه / تابلو لترمکس تابلو حروف برجسته لترمکس

تابلو لترمکس تابلو حروف برجسته لترمکس

تابلو لترمکس تابلو حروف برجسته لترمکس تابلو چلنیوم لترمکس قیمت تابلو حروف لترمکس تابلو چلنیوم لترمکس تابلو تبلیغاتی لترمکس

تابلو حروف برجسته لترمکس

ساخت حروف لتر مکس لتر مکس چیست؟ تابلو لترمکس :  ۱- حروفی که ترکیبی از چلنیوم و نئون پلاستیک می باشد . ۲- همانند حروف های ذکر شده روشن می شود. ۳- از جنس پلاکسی است و مثل چلنیوم از لبه آلیاژ آلومنیومی ساخته می شود با این تفاوت که در وسط لبه ها از محفظه ای شیشه ای طوری مانند نواری در لبه حروف که داخل آن روشن می شود
۴- و در زمینه تابلو سایه روشنی از هر رنگ که سفارش دهنده بخواهد به وجود می آورد .

تابلو لترمکس
تابلو لترمکس

تابلو چلنیوم لترمکس

لتر مکس؛ محصولی شبیه به چلنیوم می‌باشد که قسمتی در آن برای عبور نور به شکل شکاف تعبیه شده است، و تفاوت لتر مکس و چلنیوم نوری است که از کناره های تابلو در سه خط به بیرون زده می شود، که جلوه بسیار زیبایی به کار می دهد.
و اینکه لتر مکس بر خلاف چلنیوم از مواد مرکزی آلومینیوم ساخته نشده و تمام دیواره آن از پلاستیک شبیه فلز تشکیل شده است و تمایل زیادی برای بازگشت به حالت منحنی دارد. چگالی درونی اجزاء آن یکسان نبوده و تراکم مواد در قسمت بالای آن بیشتر از سایر نقاط است.
تماس بگیرید 09123498298

قیمت تابلو لترمکس

تابلو لتر مکس

ساخت لتر مکس توسط سشوار صنعتی انجام می گیرد . انواع لتر مکس ،نقره ای تک خط و سه خط و طلایی تک خط و سه خط می باشد. باقی متریال مشابه چلنیوم است.
لتر مکس از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار می باشد و در ایران کمتر مورد استفاده قرار گرفته شده است . این نوع تابلو ها جلوه متفاوتی به تبلیغات محیطی در کشورمان می دهد .

تابلو چلنیوم لترمکس

چند نکته در خصوص چلنیوم لتر مکس :
• کاربرد این حروف برجسته بیشتر در اماکن با ارتفاع کم است .
• لتر مکس از نظر قیمت جزو گرانترین حروف های برجسته حال حاضر محسوب می گردد.
• اصلی ترین تولید کننده لبه لتر مکس کشور تایوان می باشد .

تابلو تبلیغاتی لترمکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *