سرخط خبرها
تماس بگیرید 09123498298
خانه / تابلو مغازه طرح چوب قیمت تابلو تبلیغاتی چوبی سردر مغازه

تابلو مغازه طرح چوب قیمت تابلو تبلیغاتی چوبی سردر مغازه

تابلو سردر چوبی مغازه قیمت تابلو چوبی سردر مغازه هزینه نصب تابلوی چوبی سردر مغازه ساخت تابلو سر در مغازه چوبی تابلو سردر مغازه طرح چوب تابلو چوبی سردر مغازه تابلوی چوبی سردر مغازه تابلو سردر چوبی تابلو سردرب چوب تابلو سر در مغازه چوبی تابلو تبلیغاتی چوبی تابلو تبلیغاتی طرح چوب تابلو مغازه چوبی تابلوهای چوبی مغازه تابلوی چوبی مغازه تابلو مغازه طرح چوب تابلو مغازه با چوب تابلو سر در مغازه چوبی تابلو سردر مغازه طرح چوب تابلو مغازه چوب تابلو چوبی سردر مغازه

تابلو مغازه طرح چوب

نمای ترمو وود :
تابلو مغازه طرح چوب : چوب‌های ترمو وود به علت فرآیندی که در این جریان طی می‌کنند دارای خصوصیات ویژه ای می‌شوند که آن‌ها را به بهترین گزینه برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان تبدیل می‌سازد . با بکارگیری روش‌های مهندسی و فراوری مناسب ، می‌توان عمر و دوام چوب‌ها را افزایش داد و آن‌ها را در برابر شرایط محیطی مقاوم‌تر ساخت .

تابلو سردر چوبی مغازه

تابلو مغازه طرح چوب : ترمو چوب دارای ۲ روش استاندارد تولید Thermo-S و Thermo-D می باشد . حرف S در Thermo-S مخفف کلمهStability یا پایداری است . محصولات این روش ، بین ۶ الی ۸ درصد بسته به میزان رطوبت محیط ، تغییر ابعاد یا تورم خواهند داشت . گونه های سوزنی این محصولات برای استفاده در اجزای داخل ساختمان ، اتصالات در محیط خشک ، مبلمان داخل ، سونا ، اجزای درب و پنجره و گونه های پهن برگ برای اتصالات در هر آب و هوا ، مبلمان ، کف پوش، سونا و مبلمان فضای سبز توصیه می گردند.

تابلو مغازه طرح چوب
تابلو مغازه طرح چوب

تابلو چوبی سردر مغازه تابلوی چوبی سردر مغازه

تابلو مغازه طرح چوب : حرف D در Thermo-D مخفف کلمه Durability یا دوام است . محصولات این روش، بین ۵ الی ۶ درصد بسته به میزان رطوبت محیط تغییر ابعاد یا تورم خواهند داشت . گونه های سوزنی این محصولات برای استفاده در نما و دیوار، درب های بیرونی ، پشت پنجره ، سونا ، حمام و سرویس بهداشتی ، کف پوش و مبلمان فضای سبز و گونه های پهن برگ برای تمام مصارف مشابه نوع S با رنگ تیره تر توصیه می گردند.
نمای ترمو وود

تابلو سر در مغازه چوبی تابلو سردر مغازه طرح چوب تابلو چوبی سردر مغازه

برخی از ویژگی های ترمو وود یا چوب ترمو :
۱٫ دوام زیاد و ثبات ابعاد
۲٫ مقاوم در برابر پوسیدگی و حمله حشرات
۳٫ فاقد صمغ، خلوص و یکنواختی

تابلوی چوبی سردر مغازه تابلو سردر چوبی تابلو سردرب چوب تابلو سر در مغازه چوبی

تابلو ترموود،حروف برجسته چلنیوم،استیل و پلکسی گلاس

تابلو تبلیغاتی چوبی تابلو تبلیغاتی طرح چوب تابلو مغازه چوبی

امروزه صنعت تابلوسازی وارد نسل جدیدی از متریال شده است که تابلو ترموود از این قبیل است.به طور معمول از تابلو ترموود در صنعت نما، دکوراسیون و تابلوسازی استفاده های متعدد میشود و از نظر بصری بسیار اثر گذار است،اما معایبی همچون پوسیدگی در اثر مرور زمان ، رطوبت و عوامل جوی و همینطور ضعف و عدم مقاومت در برابر حشرات و عمر مفید بسیار کوتاه استفاده از چوب را در تابلوسازی دشوار نموده است

تابلوهای چوبی مغازه تابلوی چوبی مغازه تابلو مغازه طرح چوب

تابلو مغازه طرح چوب : اما امروزه فن آوری تابلو ترموود بخش عمده این مشکلات را حل نموده و استفاده از چوب را آسان نموده است ، تابلو ترموود در اثر حرارت بالا و سوزاندن سطح چوب در برابر شرایط محیطی مقاوم گشته ، حرارت و بخار دوعامل مهم هستند که ترکیب این دو بسیاری از نواقص و معایب چوب را از بین میبرد .

تابلو مغازه با چوب تابلو سر در مغازه چوبی تابلو سردر مغازه

در ترموود از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمیشود ، چوب های تابلو ترموود در اندازه ها و ابعاد مختلف موجود میباشد و از قابلیت رنگ پذیری نیز برخوردار هستند . این نوع چوب در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم شده که این امتیاز تابلو ترموود را در صنعت تابلوسازی از طرفداران بسیاری برخوردار کرده است .

طرح چوب تابلو مغازه چوب تابلو چوبی سردر مغازه

امروزه ترکیب تابلو ترموود و حروف های برجسته چلنیوم ، استیل ، و پلکسی گلاس در تابلوسازی بسیار شگفت انگیز و اثرگذار شده است.
تماس بگیرید 09123498298

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *